מצלמות אבטחה לבית פרטי – כך תשמור על בני ביתך ורכושך

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  משרד: 0723925447 | ישיר: 0508087403

  אלסק מערכות אבטחה, מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד.
  מצלמות אבטחה לבית פרטי

  מצלמות אבטחה לבית פרטי

  מצלמות אבטחה לבית פרטי – כך תשמור על בני ביתך ורכושך

  אם ישנה תפיסה מוטעית אחת שניפצנו בבלוג שלנו, ומקווים להמשיך ולנפץ אותה, זו התפיסה שפורצים הם פושעים לא אינטליגנטיים. אף על פי שבדיה פופולרית מציגה את הנוכלים האלה בדימוי הרווח של “פורץ מגושם”, ואף על פי שחלק מהפושעים האלה אכן פועלים מתוך דחף וללא אסטרטגיה, פורצים רבים הם פיקחים ומתכננים את הפשעים שלהם היטב.

  חשוב שבעלי בתים ידעו את זה, כדי שיוכלו להגן על עצמם כראוי מפני פורצים, ולהבטיח שהם לא עושים דבר מה אשר עשוי להוביל להפיכתם למטרה בעיני פורצים.

  מצלמות אבטחה לבית פרטי

  להלן מה שאתם צריכים לדעת:

  בתים ללא אבטחה

  פורצים פחות צפויים להתמקד בבית אשר מצויד באבטחה ביתית. זו לא ספקולציה, זה אומת על-ידי מחקר של המחלקה למשפט פלילי וקרימינולוגיה באוניברסיטת צפון קרולינה. כמעט 60% מהפורצים אמרו שהם יימנעו מבית עם מערכת אבטחה.

  זה הופך את הצעד הפשוט לקראת ריבונות אישית וביתית לקל למדי – תרכשו מערכת אבטחה ביתית!

  בית ריק במהלך היום

  פושעים פיקחים ישוטטו סביב בתים ושכונות לפני שיתקפו. הם יזהו דפוסים כדי לאתר במדויק מתי בעלי הבית אינם בבית. אחד הדפוסים הקלים והרווחים ביותר הוא פריצה לבית במהלך שעות היום.

  רוב בעלי הבתים לא נמצאים בביתם בין השעות 10 בבוקר ל- 3 בצהריים. אלה השעות בהן בעלי הבתים נמצאים בעבודה, אוספים את ילדיהם מבית הספר, או עוסקים בפעילויות אחרות.

  כתבה מומלצת: אל תשאירו פרצה: המדריך למיגון הבית

  משפחות בחופשה

  בדומה לדוגמה שלעיל, פורצים צפויים לפרוץ לבתים כשהם יודעים שבעלי הבית אינם בבית. אחד הרגעים הטובים ביותר לכך? חופשה.

  בעלי בתים מעלים את הסבירות לפריצה אף יותר כאשר הם מפרסמים את מיקומם ברשתות חברתיות.

  מהסיבה הזו, אנו מעודדים לעולם לא לפרסם בפומבי על כך שאתם עוזבים את ביתכם. רק בגלל שחבריכם ברשתות החברתיות יכולים לצפות בעדכונים שלכם, זה לא אומר שהמידע לא נגיש. ולפעמים פורצים הם אנשים שאנחנו למעשה מכירים.

  נכסים לא מטופחים

  אם פורץ רואה בית לא מטופח, הוא יכול לשער שתי השערות:

  בעלי הבית אינם טורחים לנקות, אז ככל הנראה לא אכפת להם מאבטחה.

  דשא בלתי מטופח יכול לשמש להסתתרות, ופריטים שנשארים בחוץ יכולים לשמש לפריצה.

  כאשר הפורץ רוצה לפרוץ לתוך הנכס, הוא רוצה להיות מוסווה. הוא מעוניין בשיחים גדולים ודשא בלתי מטופח כדי שיוכל להסתתר בהם בעודו מנסה לפרוץ.

  ואם יש בחוץ חפצים יקרי ערך? לא רק שהוא יכול לגנוב את הפריטים האלה, הוא יכול גם להשתמש בפריטים האלה כדי לפרוץ אל תוך הבית; פטיש יכול לשמש לניפוץ חלונות, וסולמות יכולים לשמש לטיפוס לקומה השנייה.

  כתבה מומלצת: טיפים לאבטחת חלונות הבית

  חפצי ערך מבוקשים גלויים לעין

  פורצים מסוימים עוסקים במכירת סחורה גנובה. אלה פשעים בהם הם מתבקשים להשיג פריטים מרשימה מדויקת. סוגי הפושעים האלה פורצים לבתים על בסיס החפצים שיש בבית. “אבל איך הפורץ ידע?”, אתם עשויים לשאול.

  פשוט. אתם נותנים לו לדעת.

  אם אי פעם השארתם את הווילונות פתוחים או הנחתם חפצים יקרי ערך בקרבת דלת הכניסה, אתם נתתם רמז יקר ערך לגבי הנכסים שנמצאים בתוך ביתכם. יתרה מכך, אם יש לכם מדבקות על כלי הרכב שלכם שמביעות תמיכה בקבוצות כמו NRA, ייתכן שאתם מאותתים על סוגי הנכסים שיש ברשותכם. בדוגמה הזו, אתם מכריזים על כך שככל הנראה יש בפנים כלי נשק.

  פשעי הזדמנות

  ודבר אחרון, אך מאוד חשוב, פשעים רבים הם פשוט פשעי הזדמנות. פורץ ראה דלת או חלון פתוחים. מפתחות הרכב נשארו במתנע. חשוב לעולם לא לתת להם הזדמנויות אותן הם יכולים לנצל.

  עצות מומחים להגנה על ביתכם מפני פריצה

  הגנה על ביתכם עשויה להיראות כמשימה קשה. היא יכולה להראות כאתגר עם משתנים רבים מדי. אך ברגע שאתם רוכשים ומתקינים אבטחה ביתית, החלק הקשה ביותר באתגר טופל. היתר טמון בפרטים הקטנים.

  כל עוד בעלי הבית ערניים ומודעים למכשולים בהם ניתן להיתקל בביתם, הם יכולים להכין את עצמם לחלוטין להתגברות על כל איום פוטנציאלי של פריצה. קיבצנו כמה עצות ממומחים ונקודות מהן לעתים קרובות מתעלמים, ביחס לבטיחות בבית. אם תיישמו את העצות האלה באסטרטגיה שלכם, ללא ספק אתם תרחיקו את הפורצים.

  כתה מומלצת: מניעות פריצות – טיפים חשובים

  הימנעו מהחבאה של מפתחות רזרביים

  לעולם אל תבזבזו כסף על אבנים, כלובי ציפורים ובעלי חיים מזויפים, או כלים אחרים בהם אתם רוצים להחביא מפתחות רזרביים. פורצים יודעים שזה הרגל נפוץ להחביא מפתחות רזרביים באזורים האלה, והם מודעים למקומות בהם צריך לחפש. במקום זאת, תתנו מפתח רזרבי לשכן, לחבר או לבן משפחה בו אתם בוטחים.

  פרסמו את ציוד האבטחה הביתית שלכם

  אם יש לכם ציוד כזה, הציגו אותו לראווה. תמיד תתלו שלטים, מדבקות, והודעות שמודיעות על כך שיש לכם ציוד אבטחה ביתית, ואפילו בעלי חיים. פורץ פחות צפוי לפרוץ לבית כאשר הוא יודע שהבית מוגן בציוד אבטחה ביתית.

  הקפידו על הדברים הבסיסיים

  לעולם אל תשאירו חניות, דלתות או חלונות פתוחים או לא נעולים. לעתים קרובות פריצות הן פשעים של הזדמנות, פורץ ראה הזדמנות וניצל אותה. אל תתנו לפורץ אף הזדמנות אותה הם יכולים לנצל.

  אל תענו לזרים, אך תראו מי הם.

  פורצים רבים למעשה ידפקו על הדלת שלכם כדי לראות מי נמצא בבית לפני ביצוע הפשע. אם הם מבינים שאף אחד לא נמצא בבית, הם ימשיכו בפעולותיהם. אם אתם שומעים דפיקה על הדלת, אל תפתחו לזרים, אך התבוננו דרך חור ההצצה ותראו מי שם. אתם יכולים לשאול מה הוא רוצה או להגיד לו לעזוב את שטח הנכס שלכם.

  דלתות כניסה צריכות להיות מחוזקות באמצעות מנעולים יציבים ובריחים חזקים, בגלל שרוב הפורצים נכנסים דרך הדלת הראשית.

  הניחו חפצים יקרי ערך בכספת

  חפצים אישיים חשובים ויקרים צריכים להימצא בכספת ביתית. הכספות האלה צריכות להיות מקובעות לרצפה או למדף קבוע.

  חפצים שלרוב מונחים בכספות כוללים אקדחים, תכשיטים, כסף, וחפצים אישיים נוספים. זכרו שגנבים הם לא תמיד אנשים זרים שפורצים לביתכם.

  לפעמים גנבים הם קרובי משפחה, חברים, מטפלות, עוזרות בית, או חברים של ילדיכם שמתחכמים ומסתקרנים.

  גרמו לבית להיראות כאילו מישהו נמצא בו

  שעונים מעוררים, אורות וטלוויזיות יוצרים אצל הפורצים רושם שמישהו נמצא בבית. מאחר ורוב הפריצות מתרחשות בשעות היום, חשוב לעשות כל מה שניתן כדי ליצור על הפורצים רושם שאתם נמצאים בבית. כאשר אתם בחופשה, העצות והתכסיסים האלה יהיו שימושיים עבורכם.

  גרמו לבית להיראות מטופח

  פורצים יותר צפויים לפרוץ לבית לא מטופח, בגלל שזה יוצר רושם שבעלי הבית לא נמצאים, או שהם לא דואגים לנכס. אם תהיו מחוץ לבית, עצרו את קבלת הדואר, ואם אתם זקוקים לעזרה נוספת, בקשו משכנים או משפחה וחברים לעזור לכם עם הדואר והאשפה.

  הימנעו מפרסום ברשתות חברתיות

  כמה שאתם מתרגשים מהחופשה שלכם, וכמה שהייתם רוצים להודיע על כך לעולם, עדכונים על חופשה ברשתות חברתיות עלולים להוביל לתנועה בלתי רצויה לכיוון ביתכם.

  מספר אתרים של רשתות חברתיות פתוחים לעיני הציבור, וכמה מנצלי הזדמנויות במעגל החברים שלכם עלולים אפילו לנסות ולנצל את זה שאתם נמצאים הרחק מהבית. המתינו עד שתחזרו מהטיול שלכם לפני שתתחילו לפרסם את החופשה שלכם.

  אל תניחו חפצים יקרי ערך במקומות גלויים

  תהיו יצירתיים עם החפצים היקרים שלכם. כשגנבים פורצים, הם מחפשים במהירות נכסים יקרי ערך. מקומות ראשונים ונפוצים בהם הפורצים מחפשים הם מגירות בארון, שידות לצד המיטה, וארונות תרופות.

  הרחיקו פורצים בכך שלא תציבו חפצים יקרי ערך במקומות האלה, אלא בכספות, ובכך שתניחו חפצים ישנים שאתם לא צריכים במקומות גלויים לעין. זו יכולה להיות טלוויזיה ישנה או מחשב נייד ישן, שיטעו את הפורצים ויגרמו להם לחשוב שאלה הם חפציכם היקרים.

  אל תתעלמו מהקומה השנייה והשלישית

  אל תזניחו את הקומה השנייה והשלישית בביתכם תחת ההנחה שאף אחד לא ישקיע את המאמץ הדרוש כדי לפרוץ לשם. פורצים רבים יכולים לטפס, לעתים קרובות על-ידי שימוש בכלים שהם מוצאים בשכונה. לעולם אל תשאירו בחוץ סולמות או חפצים אחרים שיכולים לשמש בעת פריצה.

  הקפידו על העצות האלה

  המטרה תמיד צריכה להיות לחשוב כמה צעדים קדימה לפני הפורץ. פורץ לעולם לא צריך למצוא חולשות בתכנית האבטחה הביתית שלכם, ואם פורץ אי פעם יתקרב לביתכם, הוא צריך לבחור בנכס אחר ברגע שיראה את הקושי הכרוך בשדידת ביתכם.

  כתבה מומלצת: טיפים למיקום מצלמות אבטחה ביתיות

  זכרו: תמיד היו מודעים לסביבה שלכם. שימו לב למה שקורה בשכונה שלכם. תראו אם יש פעילות חדשה או חריגה, והיו ערניים כדי לדווח על כך.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0723925447
  ישיר: 0508087242

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות