צור קשר

רשתות מחשבים ומתח נמוך © אלסק מערכות אבטחה

שיווק והתקנה מקצועית של מערכות רישות ומחשוב

צוות אלסק מספק שירותי התקנת ארונות תקשורת, שדרוג מערכות תקשורת לסיבים אופטיים, התקנת Wi-Fi מנוהל ועוד. מי אנחנו ומה אנחנו עושים? קרא עוד אודותינו. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 0723924594

התקנת מערכות רשתות מחשבים ואבטחה

בעידן טכנולוגי שכזה, נדיר לראות בית, עסק או ארגון אשר מתפקד ללא מחשב, אינטרנט, רשת ארגונית וכו'. המחשבים, כמו גם האינטרנט, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו ומחיינו, ומשמשים אותנו בכל רגע ורגע.

המחשב, מורכב ביסודו מחומרות שונות  – לוח אם, מעבד, זכרון, כונן קשיח, כרטיס מסך, ספק כוח, כרטיס קול, מאווררים למיניהם ועוד תוספות כאלו ואחרות. יחד עם חומרות אלו, מותקנת במחשב מערכת הפעלה מרכזית (לרוב ווינדוס – WINDOWS), ובה, מותקנות תוכנות שונות ומגוונות ע"י אותו משתמש בהתאם לצרכיו – ממשחקי מחשב שונים, מעבדי תמלילים, תוכנות עסקיות למיניהן, נגני מוסיקה ווידאו ועוד.

מערכת ווינדוס (WINDOWS) הינה מערכת הפעלה מדהימה אשר פותחה ע"י חברת מייקרוסופט לראשונה בשנת 1985

ווינדוס ביסודה, פותחה על מנת לתת אפשרות שליטה קלה ביותר למשתמש, וזאת ע"י הטמעת הפקודות הרבות הקיימות במחשב, אותן המשתמש היה בעבר צריך להקליד ממש (DOS,MS-DOS) אות אחרי אות, אל תוך אייקונים יפים, צבעוניים, ברורים ופשוטים ביותר להבנה, וכך, כל מה שנותר למשתמש הסופי לעשות בכדי לבצע פקודות שונות אלו ולהוציא אותן לפועל, הוא ללחוץ באמצעות העכבר על אותו אייקון, שמאחוריו "מסתתרת" אותה פקודה.

אותה תצורה של ווינדוס (WINDOWS), פרצה דרך היסטורית והביאה אליה מיליוני משתמשים חדשים שנהנו מהיופי והפשטות של שימוש במחשבים. (נשמע גם כמו WIN – DOS)

חומרות והתקני מחשבים

למרות שכיום החומרות וההתקנים השונים של המחשבים מאוד אמינים ואיכותיים, אלו נוטים לצבור אבק כמו כל מכשיר אלקטרוני, להישחק ולעיתים להתקלקל. כמו כן, גם מערכת ההפעלה והתוכנות שמותקנות בה, בייחוד בשימוש ותחזוקה לא נכונה, נוטות "להתעוות" וליצור עומס ושיבוש של תפקודן.

צוות "אלסק" מונה טכנאי מחשבים מומחים ועתירי נסיון בתחום המחשבים, חומרות, תוכנות, מערכות הפעלה וכו' ונשמח לעמוד לשירותך בכל בעיה, תקלה, מתן תחזוקת מחשבים שוטפת, ולספק את הפתרון המושלם עבורך.

רשתות מחשבים

בעידן האינטרנט בימינו, הכל אפשרי. ממש. בימינו, כמעט 50% מהעולם מחובר לרשת האינטרנט (כ- 3.5 מילארד משתמשים) בעוד שבשנת 1995 היה 1% אחד בלבד!

האינטרנט מחבר אותנו לכל העולם ומשמש אותנו כיום בכל צעד וצעד בחיינו

בנוסף לחיבור לעולם החיצוני (אינטרנט) יש לכל משתמש\בית\עסק\ארגון את רשת ה"אינטרנט" (אתרנט\ETHERNET הפנימית שלו, בה הוא מתקשר ו"מדבר" עם המחשבים השונים אשר נמצאים באותה רשת פנימית.

רשת פנימית הינה יתרון אדיר, גם בבתים וגם בעסקים, שכן, כל מחשב ומחשב אשר ברשת הפנימית, יכול לשתף עם שאר המחשבים, קבצים כאלו ואחרים, מדפסות,מדיה, תוכנות, ועוד וכל זאת תוך כדי אפשרות למתן הרשאות כאלו ואחרות (אפשרות עריכת הקבצים המשותפים או הצגתם בלבד וכו').

צוות "אלסק" מונה אנשי רשתות מומחים ועתירי נסיון בתחום הרשתות, הקמת רשתות-תשתיות, תחזוקה ועוד ונשמח לעמוד לשירותך ולהקים איתך יחד רשת מחשבים מושלמת ואיכותית שתענה על כל הצרכים האישיים והעיסקיים שלך.

מחשבים ואבטחה

כמו בכל התחומים, מחשבים קיימים היום באופן בלתי נפרד ממערכת האבטחה שלך.

החיישנים, מצלמות ושאר אביזרי גילוי וצילום כאלו ואחרים "מתנקזים" ישירות למחשב אשר מקליט בכל זמן נתון ומתעד את אשר מתרחש בשטח המוגן.

כמו כן, ניתן לבצע אינטגרצייה מלאה בין מערכת האזעקה, מערכת מצלמות האבטחה והמחשב, כך שבהיבט ראשון אנו מבצעים התניות כאלו ואחרות בין מערכת האזעקה לבין מערכת המצלמות (לדוגמא, כאשר הגלאי בסלון יבצע "גילוי", המצלמה של הסלון ומצלמת הגינה תחלנה להקליט באופן אוטומטי ובהיבט השני יתאפשר ניטור מלא דרך תוכנת מחשב ייעודית על כל מערכת האבטחה ובנוסף ביצוע פעולות כאלו ואחרות דרך תוכנת המחשב הייעודית – לדוגמא כיבוי אורות מלא ו\או צרכנים כאלו ואחרים בבית\עסק\אתר המוגן. (עיין ערך – בית חכם).

אופטימיזציה במיחשוב

אנו ב"אלסק" משקיעים זמן רב במחשבה יצירתית לנתינת פתרונות ללקוח, עד כדי כך, שלא תמיד הלקוח יודע שהוא צריך פתרון כזה או אחר, עד שאנו "מציירים" לו אותו.

דרושים נסיון ואמנות רבה ביצירת והרכבת מחשבים ורשתות, הן מבחינת חומרות, תוכנות והקמת תשתיות בפועל, שכן כל לקוח\עסק דורש מחשבים שונים ורשתות שונות לייעודים שונים.

לדוגמא:

  1. עסק שעוסק בפרסום, עיצוב וגרפיקה יזדקק למחשבים מתקדמים, עם ביצועים גרפים איכותיים ביותר.
  2. עסק שעוסק בתוכנות מלאי, הנהלת חשבונות וכו', יזדקק למחשב עם עיבוד וזכרון גבוהים אך לא למחשב מתקדם עם ביצועים גרפים גבוהים (בעיקר כרטיס מסך).
  3. עסק שעוסק בתחום אודיו ווידאו (אולפנים לדוגמא) יזדקק למחשב עם ביצועיים גבוהים ביותר, יחד עם כרטיס קול איכותי ומקצועי עם נצילות המרת קול גבוהה ביותר, יחד עם שטח אחסון (כונן קשיח) ענק ביותר!

אנו ב"אלסק" נרכיב ונקים עבורך את המחשבים והרשת המדוייקת והנכונה עבור העסק שלך תוך כדי הקפדה לעמוד בתקציב אל מול רכישה נכונה ואיכותית של הציוד והחומרות הנדרשות.

רשתות מחשבים אל-סק מערכות אבטחה

כמה זה עולה לי?

עלות רכישת המחשבים, חומרות, והקמת רשתות משתנה ודינאמית לחלוטין, שכן כל עסק\בית\ארגון דורש מחשבים שונים, חומרות שונות ורשתות בגודל ותשתיות שונות, הכל לפי הצורך הנכון והאמיתי .

לעבודה!

צוות "אלסק" ילווה אותך לאורך כל הדרך ויקים איתך יחד, רשת מחשבים איכותית ומדוייקת לצרכים שלך \העסק כל זאת בעמידה בתקציב האישי שלך.

ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, פנו אל המומחים לרשתות מחשבים ואבטחה, צוות אלסק מערכות.

צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "מערכות רשתות מחשבים ואבטחה" מוגנת בזכויות יוצרים.

מערכות רשתות מחשבים ואבטחה
4.1 (81.54%) 13 votes
צור קשר
דילוג לתוכן