צור קשר

אינטגרטור למערכות אזעקה באשדוד והסביבה

אלסק מערכות אבטחה © 2016 – אינטגרטורים מקצועיים למערכות מתח נמוך, חשמל ותשתיות, מערכות גילוי עשן, מצלמות אבטחה ואזעקה בישראל. שירותי אלסק כוללים יעוץ בשלבי תכונון תשתיות החשמל והמתח הנמוך, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד, ליווי פרויקטים והתנהלות מול בעלי המקצוע, שיווק אביזרי אזעקה ואבטחה איכותיים – לרבות מערכות תיעוד והקלטה, אינטרקום, מעגל סגור ואזעקות, והתקנה מקצועית.

מן העיתונות

19.02.15 – גל פריצות חסר תקדים באשדוד – עשרות בתים נפרצו בחודש האחרון.
בתקופה האחרונה אנו עדים ליותר ויותר מקרי פריצות באשדוד, אולי זה המצב הכלכלי, אולי זה המחסור בכח האדם במשטרת אשדוד, אך מה שבטוח, כבר לא בטוח.

מחפשים מערכת אזעקה באשדוד והסביבה?

  • אנו מספקים שירותי יעוץ והתקנה באזור אשדוד והסביבה, באר שבע והדרום, תל אביב וגוש דן, אזור ירושלים במקרים מסוימים עד אזור חיפה והצפון.
  • למחפשים מערכת אזעקה באשדוד, בסיס החברה באשדוד כך שעבור לקוחות מאשדוד והסביבה, התקשרות בשעה מוקדמת יכולה להבטיח קביעת פגישה בבית הלקוח מהיום להיום.

מאחורי אתר אלסק עומד צוות בעל ניסיון עשיר של שנים בתעשיית האבטחה.

במהלך שנות הפעילות בתחום, נתקלנו במקרים רבים של חוסר שביעות רצון לקוחות שנבעה לרוב כתוצאה מחוסר הבנה וחוסר ידע בתחום, מה שהוביל  לבחירה צרכנית לוקה בחסר או התנהלות לקויה מול בעלי מקצוע שונים. הפורטל הוקם מתוך רצון להענקת מענה מקצועי איכותי עבור לקוחות שמעוניינים לא רק בהתקנת מערכות אזעקה ותיעוד בבית או בעסק, אלא גם להשכיל מעט בתחום לשביעות רצון מלאה. צוות הפורטל למצלמות אבטחה עושה כל שביכלתו על מנת שדרישותכם תענה במסגרת התקציב שקבעתם. עם זאת, לא עלינו להישאר ריאלים לגבי מטרותינו ויחד, נוכל לגבש תכנית עבודה כוללת במסגרת לכל כיס.

אתר אלסק מספק לך, הלקוח, מידע חינוי אודות הענף, לרבות סוגי מערכות הקלטה, סוגי מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה וציוד הקלטה מתקדם – הכל על מנת לסייע לך לבצע סקירת שוק אחראית לבחירה שקולה ונבונה. כל המידע שנמצא באתר מוגן בזכויות יוצרים ומוגש לרשות המתעניינים בחינם וללא כל עלות, כמתן שרות לציבור, מתוך רצון לרכז את תחום מערכות התיעוד והאבטחה בישראל – לאפשר לגולשים לרכוש את הידע וההבנה. בכך, יוכל הלקוח לבצע החלטה נבונה בעת רכישת המערכת.

התרשמתם?תנו לנו לייק!

https://www.facebook.com/cctvsystemsisrael

מטרתנו לסייע לכם לעזור לנו לעזור לכם. המשך גלישה נעימה.

ליעוץ, הצעות מחיר ופרטים נוספים על התקנת מערכות אזעקה בבית או בעסק, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

מערכת אזעקה באשדוד
4 (80%) 15 votes

הכתבה "מערכת אזעקה באשדוד" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "מערכת אזעקה באשדוד" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן