מערכות אזעקה לבית ולעסק

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מערכות אזעקה לבית ולעסק

  מחפש מערכות אזעקה מקצועיות?

  צור קשר עוד היום עם המומחים למערכות אזעקה ומתח נמוך. המומחים ישמחו לספק לך ייעוץ מקצועי בנוגע להתקנה או שדרוג מערך האבטחה שלך.

  מערכות אזעקה לבית ולעסק

  מערכת אזעקה לעסק שלך – חששות המצב הבטחוני בישראל הן סיבה טובה להצטייד במערכת אזעקה איכותית

  בדומה למערכות אזעקה לבית, מערכות אזעקה לעסקים מגיעות בשלל אפשרויות התקנה, תכנות, ושילובי מערכות. אילו אזעקות מתאימות לצרכיכם? האם תרצו שליטה חכמה בעזרת הטלפון החכם? האם תרצו בתקנה קווית או אלחוטית? האם תרצו חיבור לאינטרקום שיקשר אתכם עם חברת אבטחה?

  מערכות אזעקה לבית ולעסק

  אם לא די בדאגה לשלום רכושנו, שלום בריאותנו ובריאות הסובבים אותנו חשוב פי כמה. אמנם מצער שדי התרגלנו למצב בטחוני לא טוב, אבל אל לנו להשלות את עצמנו שאירועים שראינו בטלויזיה עד כה לא עלולים לקרות גם לנו חס וחלילה.

  המציאות הגיאופוליטית לא שוללת את האפשרות לניסיון חדירת בני אדם עם כוונות רעות לעסקינו וביתנו.

  סטטיסטיקות מראות כי סבירות חדירת פושע לבתים המוגנים על ידי מערכות אבטחה הוא כשליש מהסבירות שיפרוץ לבתים שאינם מוגנים, ואלה נוטים גם לספוג את הנזק המינימלי לריכוש.

  מערכות אבטחה אלקטרוניות המתחברות לקווי טלפון מוצעות על ידי חברות אבטחה שמנטרות ונענות לקריאות והתראות. שירותים אלה יכולים להציע מעקב לזיהוי פריצות, אלא גם מצבי חירום רפואיים ושריפות.

  מערכות אזעקה לעסק – מנוטרות או לא מנוטרות?

  מערכות אזעקה יכולות להיות מנוטרות ומפוקחות על ידי גוף שלישי, משמע מקושרים למשרד תגובה מרכזי או מותקנות כגוף עצמאי במערכת האבטחה של הבית או העסק.

  מערכות אזעקה מנוטרות

  חברות אבטחה שמציעות שירותי ניטור גובות תשלום חודשי בנוסף לעלויות התקנת המערכת, כשעלות התשלום החודשי מבוססת על האופציות שברחת ואורך החוזה.

  חברות הניטור מקבלות אות על פריצה דרך מערכת האבטחה, שבדרך כלל מזהה את השינויים דרך חיישני אבטחה מתקדמים, ולוח הבקרה שולח מידע חיוני לתחנת הניטור המרכזית של החברה דרך קווי הטלפון.

  בדרך כלל, נציג תורן מטעם המוקד ייצור עמכם קשר תוך פחות מ- 10 שניות, בעזרת הטלפון או מערכת האינטרקום. המוקד יבקש פרטי זיהוי מוסכמים מראש ואם אינכם מספקים זאת, המוקד ישלח בקשה לשלוח ניידת משטרה לבית (או לעסק).

  כשאתם סוגרים חוזה מול חברת אבטחה, אתם מספקים מידע על אנשי הקשר הראשוניים והמשניים שיקבלו הודעות במקרה שאינכם בבית. חברות אבטחה קטנות יותר לעיתים יוצרות קשר עם תחנות ניטור צד שלישי.

  בדרך כלל, שירות של חברות אבטחה קטנות יותר זול יותר מהסיבה הזו אבל מעט מסוכן יותר הודות ואינם עומדים באותם הסטנדרטים של החברות הגדולות. החברות הגדולות בדרך כלל כוללות תחנת מעקב מרכזית (לעיתים מלווה בקיר תצוגת מסכים) שמסייעת לשמירה על מאות ואלפי בתים ועסקים בו זמנית.

  מערכות אזעקה לבית ולעסקמערכות אזעקה לא מנוטרות

  עלות מערכת אזעקה בלתי מנוטרת, שאינה מחוברת למרכז בקרה ראשי, נמוכה באופן משמעותי. מערכת מסוג זה מחייגת למשטרה באופן ישיר כשהיא מזהה פולש או משמיעה סירנה מלוות בהבזקי אור מחוץ לבית או לעסק.

  מערכות אזעקה בלתי מנוטרות למעשה מפחיתות את מחיר העלות החודשית, אך מעלות את הסיכון לקנס במידה והמשטרה הוזעקה לשווא. בנוסף, בניגוד להתראה שנשלחת תחילה לתגובת חברת האבטחה, זמן תגובת המשטרה אינו מובטח.

  מערכות קוויות ומערכות אלחוטיות

  בבתים ועסקים מותקנים שני סוגי מערכות אזעקה: קווי ואלחוטי. שני הסוגים מורכבים מחיישנים שהותקנו באזורים אסטרטגיים במרחב שמתקשרים עם יחידת בקרה מרכזית.

  יחידת הבקרה מחוברת לאזעקה, ובמקרים מסוימים, לחייגן טלפון אוטומטי או חיבור אינטרנט שמזעיק עזרה מחברת אבטחה.

  • מערכת אבטחה קווית (wired security system) – מחוברת בעזרת חוטי מתח נמוך; הודות והמערכת דורשת חיווט דיסקרטי דרך הבית או בית העסק, היא בדרך כלל מותקנת על ידי חברת התקנת אזעקות ומערכות אבטחה מקצועית. השוק מציע ערכות אבטחה "עשה זאת בעצמך" כמובן, אולם אובייקטיבית, אנו בפורטל לא ממליצים על השימוש בהן להגנה על שלומכם ושלום נכסיכם.
  • מערכת אבטחה אלחוטית (wireless security system) – משדרת גלי רדיו זעירים שיכולים לאותת ליחידת הבקרה המרכזית כשהם מופעלים. היחידות האלחוטיות בדרך כלל אמינות פחות וקלות יותר להתקנה. גם כאן, אנו ממליצים להימנע ממערכות אבטחה אלחוטיות. עם זאת, השוק מציע כמה דגמי מערכות אלחוטיות באיכות מאוד גבוהה והמחיר בהתאם.

  כל יחידות הבקרה כוללות סוללות שמופעלות במידה של קצר חשמלי או חיתוך החוטים. חלק מהיחידות כוללות גם סוללות שנטענות כשהיחידה מחוברת לתשתית המתח של הבית או העסק.

  אופציות ציוד אבטחה

  מערכות אזעקה לבית ולעסק מגיעות עם האפשרויות הבאות:

  • תו תקן, לוח בקרה נסתר, מקור מתח עצמאי. יחידת הבקרה היא "המוח" שמאחורי כל הפעילות ומחוברת לכל רכיבי המערכת, בנוסף לקו טלפון סטנדרטי.
  • לוח מקשים גם הוא סטנדרטי ומיועד לחימוש ופריקת המערכת. למטרת נוחיות, לוח המקשים טוב בדרך כלל מתריע אם המערכת חמושה כראוי או לא. תמורת מחיר סמלי נוסף, ניתן להתקין לוחות מקשים נוספים.
  • גלאי תנועה, או בשמם – גלאי נפח אינפרא אדום (PIR – 'Passive Infrared') מזהים שינויים שינויים באנרגיית אינפרא אדום בצורת חום ותנועה. בדרך כלל הגלאים מותקנים גבוה על הקירות ואפילו חלונות ומעברי כניסה ויציאה.
  • גלאי מגע דלתות וחלונות הם מכשירים המותקנים לאורך משקופי דלתות ומסגרות חלונות להפעלת מערכת האזעקה במידה והפתחים נפתחים. חלק מהגלאים כוללים צליל שמופעל בכל פעם שדלת או חלון נפתחים – מאוד שימושי אם יש לכם ילדים קטנים עם דחף לחקור שעלולים "להעלם".
  • גלאי קול הם חיישנים שממירים צליל של חלון נשבר לאות חשמלי שמפעיל אזעקה.
  • סירנות מגיעות בצורת פעמונים, צופרים, או אורות בוהקים מהבהבים. הת הסירנות ניתן להתקין בפנים או מחוץ למבנה ומסייעות במשיכת תשומת לב והרתאת הפולשים.
  • שלטים ומדבקות בדרך כלל מגיעים כחלק מערכת מערכות אזעקה. שם שימושיים מאוד כאמצעי לאזהרת פולשים פוטנציאלים על הגנת המבנה.
  • מערכת גיבוי 24 שעות ביממה מופעלת במידה וקו הטלפון או המתח נחתכים. כמו כן, המערכת כוללת גם יחידת מתח גיבוי על סוללה שאמורה להחזיר כ-72 שעות.
  • לוחות מקשים מסויימות משמשות כאינטרקום דו-כיווני עם חברת האבטחה שלכם, מה שמאפשר את היכולת ליצירת קשר עימה באופן מיידי. במקום לטלפן לבית לתהליך זיהוי במקרה של הפעלת האזעקה, החברה פשוט יכולה ליצור עמכם קשר דרך האינטרקום.
  • שלט רחוק יכול לפרוק את מערכת האזעקה ממרחק וללא הצורך בהזנת קוד דרך לוח המקשים. החיסרון היחיד בשלט רחוק הוא שלא ניתן לאשר אם המערכת חמושה או לא, מה שעשוי להעמיד את בטחונכם בסכנה. כמו כן, מיותר לציין שאם השלט נגנב, לפורצים יש דרך קלה לנטרל את האזעקה.
  • גלאי עשן מיוחד יכול לשלוח אות למרכז בקרה מנוטר על שריפה פוטנציאלית. הגלאים בדרך כלל כוללים ערוצים שונים עבור אזורים נפרדים לחיישני פריצה או שריפה.
  • אם ברשותכם חיות מחמד, עומדות בפניכם שתי אפשרויות. האופציה הראשונה היא מכשיר שביכלתו לזהות את ההבדל בין אדם וחיית מחמד ששוקלת עד 45 ק"ג. המכשיר כולל חיישן כפול, שדורש את הפעלת שתי קרני האינפרא בו זמנית, וסביר להניח שחיית מחמד לא תוכל להפעיל את החיישנים יחדיו. עם זאת, במקרים של ריבוי חיות מחמד, אם הם משחקים או רבים, הם עלולים להפעיל את החיישנים. האופציה השנייה היא יצירת "סמטת חיית מחמד" על ידי התקנת החיישנים גבוה מספיק מעל הקרקע כך שתנועת חיית המחמד לא תזוהה.
  • ניתן להוסיף למערכת האזעקה מצלמת אבטחה ומסך וידאו לניטור המתרחש, או מערכת מצלמות במעגל סגור (CCTV) מורכבת יותר עם מספר מצלמות אבטחה ומרכזי הקלטה (DVR).

  המלצות לקניית מערכות אזעקה

  ראשית, מומלץ להיזהר מחברות שמתקינות מערכות שהן טוענות שפועלות אך ורק עם מערכות אבטחה שברשיון שלהן. כמו כן, הימנעו מחברת התקנת מערכות אבטחה שלא מאפשרות שינוי סיסמאות וקודי גישה בעצמכם.

  כלל ברזל טוב: וודאו שמערכת האזעקה שלכם משתמשים ברכיבים שניתנים להחלפה ושיש לכם גישה לכל הקודים ותכנות התוכנות.

  דברו עם שלושה חברות לפחות ובקשו מהן לשלוח בעל מקצוע שיבצע בדיקה והערכה במקום.

  וודאו שמי שמגיע ליעוץ ומספק את חוות הדעת הוא איש מקצוע ולא נציג מכירות. אפילו אל תשקלו לסגור עיסקה עם חברה שלא מציעה להגיע למקום להערכה והצעת מחיר.

  יעוץ מקצועי חינם, יש דבר כזה?

  אם כי ישנן חברות התקנת מערכות אזעקה לבית ולעסק שמציעות שליחת נציג ללא עלות, מומלץ להיזהר מכמה סיבות:

  1. הנציג עשוי להיות איש שיווק ומכירות, לא בעל מקצוע.
  2. חברת האבטחה עשויה להיות צעירה שלא צברה די מוניטין בתחום.
  3. בעל מקצוע אמין שמכבד את המקצוע, יכבד את עצמו ואת זמנו בגביית תשלום עבור יעוץ מקצועי. יעוץ חינמי עשוי להיראות בהתאם.
  4. בדרך כלל, מחיר היעוץ והצעת מחיר מסודרת יקוזז במעמד הזמנת העבודה.
  5. חברת מערכות אזעקה שגובה תשלום עבור שליחת איש מקצוע לבית או לעסק שלכם, מצביעה על איכות.
  6. מחיר סקירה, יעוץ והצעת מחיר במקום בדרך כלל לא עולה על 100 ש"ח – 200 ש"ח.
  7. חברה אמינה לא תהסס להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלה להמלצות.

  מסגרת זמן ההתקנה משתנה , כמובן, ותלוי בגודל המבנה המדובר. התקנת מערכת אזעקה מתוחכמת בבית גדול עשויה לארוך עד שלושה ימים, במיוחד אם הבית לא כולל תשתיות חיווט אזעקה קודמת.

  אורך התקנת מערכת אזעקה בבתים קטנים יותר עשוי לארוך יממה או פחות במידה וקיים חיווט ממערכת קודמת. מערכות אזעקה אלחוטיות קלות יותר להתקנה ומשום כך בדרך כלל לא אמורות לגזול יותר משלוש שעות עבודת התקנה.

  מערכות אזעקה לבית ולעסק – שאלות ותשובות

  כמה עולה מערכת אזעקה?

  מערכות אזעקה מורכבות מכמה וכמה אלמנטים. מחיר המערכת ישתנה בהתאם לרכיבים הנחוצים. לרוב, מערכת אזעקה איכותית תותאם אישית לצרכי הלקוח בבית או בעסק. אנא צרו קשר לפרטים נוספים.

  אתם מגיעים לתת ייעוץ?

  אם כי ישנן חברות התקנת מערכות אזעקה לבית ולעסק שמציעות שליחת נציג ללא עלות, מומלץ להיזהר מכמה סיבות. להמשך קריאה, לחצו על הקישור.

  ממה מורכבת מערכת אבטחה טובה?

  מערכות אזעקה לבית ולעסק מגיעות עם האפשרויות הבאות: יחידת בקרה, לוח מקשים, גלאי תנועה, או בשמם – גלאי נפח, גלאי מגע דלתות וחלונות, גלאי קול, סירנות, שלטים ומדבקות, מערכת גיבוי 24 שעות ביממה ועוד.

  4.1/5 - (42 votes)

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מי צריך מערכת אבטחה 8 מצלמות? מערכת אבטחה 8 מצלמות מיועדת בדרך כלל למקום גדול בו מבקשים להציב 8 מצלמות שיקלטו ויתעדו אזורים מסוימים בשטח

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון