מגל תשדרג מערכת האבטחה בנמל ימי גדול באפריקה – Techtime

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  התקנת מצלמות אבטחה בקריית ביאליק

  29 דצמבר, 2020

  ההזמנה בהיקף של 9 מיליון דולר כוללת התקנת מערך מצלמות אבטחת וידאו לצילומי יום ולילה, החלפת השערים הממוחשבים והקמת חדר בקרה חדש. “אפריקה הפכה השנה לשוק מרכזי עבורנו”

  חברת מגל (Magal) מיהוד זכתה בפרוייקט בהיקף של כ-9 מיליון דולר לשדרוג מערכת האבטחה של נמל ימי גדול באפריקה. החוזה לשלוש שנים הוא חוזה המשך של לקוח ותיק של החברה. ההזמנה כוללת חידוש תשתית התקשורת וה-IT, התקנת מערך של מצלמות אבטחה לצילום יום וצילום לילה, שערים אוטומטיים והתקנת חדר בקרה חדש. בחדר הבקרה תותקן תוכנת הבקרה החדשה של החברה, Fortis 4G, אשר מאחדת את המידע והשליטה בכל המערכות ואבזרי האבטחה בנמל.

  הגרסה החדשה של תוכנת השו”ב (שליטה ובקרה) משלבת בין ניהול הווידאו, מעקב הווידאו, מתן הרשאות ומעקב אחר הרשאות, איתור נכנסים חשודים ותגובה לאירועים בזמן אמת. היא מייצרת תמונת מצב הכוללת נתונים גיאוגרפיים (GIS) המגיעים ממגוון מקורות כמו צילומי לוויין, מידע GPS,…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות