חדש: מצלמות אבטחה ללא חילול שבת

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  התקנת מצלמות אבטחה ברמת השרון

  מצלמות אבטחה לשבת על פי ההלכה

  צילום: יח”צ

  בשורה טכנולוגית לשומרי תורה ומצוות: לראשונה כשרות מהודרת שמאפשרת להפעיל מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומערכות טכנולוגיות לבית חכם בשבתות וחגים ללא שום חשש חילול שבת.

  ההתקדמות הטכנולוגית מייצרת לעיתים קרובות אתגרים לשמירה על כללי ההלכה. התרחבות השימוש באמצעי מיגון ואבטחה מתקדמים כמו מצלמות ומערכות אזעקה כמו גם הכניסה של טכנולוגיות ‘בית חכם’ לעסקים, מוסדות, בתי כנסת ואף בתים פרטיים, יצרו שאלות הלכתיות מורכבות על הפעלת המערכות בשבתות וחגים.

  אמצעי הבטיחות ופתרונות התקשורת המתקדמים מבוססים בדרך כלל על חיישני תנועה או משקל המפעילים את המערכות הטכנולוגיות השונות וכך נגרמים חילולי שבת לפי רבים מהפוסקים.

  כעת, לאחר שנים ארוכות של פיתוח התאמות טכנולוגיות תוך התייעצות והדרכה ממכוני הכשרות המובילים בתחום הטכנולוגיה, מציגה חברת ‘קוריץ מערכות’ פיתוח חלוצי של התאמת מערכות טכנולוגיות…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות