חברה להתקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  חברה להתקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

  חברה להתקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

  בעידן החכם של היום, כשהבית שלנו מאובזר במכשירים חכמים, וכשהפעלת המכשירים והשליטה עליהם היא אלחוטית ומתבצעת מרחוק, כדאי שתהיה בכל עסק, חנות וגם בדירה או בבית הפרטי מצלמת אבטחה המאפשרת צפייה מרחוק.

  לא חסרות סיבות טובות ומגוונות המצדיקות התקנת מצלמות אבטחה, החל מאבטחת העסק החדש שפתחתם או המשרדים החדשים שעברתם אליהם, או גם הדירה החדשה, או המשופצת בה השקעתם כסף לא מועט ואבזרתם אותה בשלל מכשירי חשמל ועוד.

  גם מחסן העסק בו מאחסנים את הסחורה היקרה נזקק לאבטחה וכדאי שתהיה מותקנת בו מצלמת אבטחה.

  אתם יכולים היום בקלות וביעילות להגן על המקום הפרטי שלכם בכל עת על ידי התקנת מצלמות אבטחה חכמות עם שליטה מרחוק.

  עצם הידיעה כי מישהו פוקח עין או במקרה זה עדשה על הבית או העסק שלכם כשאתם לא נמצאים, עוזרת לתחושת הביטחון ובעיקר שאתם יכולים בכל רגע להציץ בשידור ולהיות רגועים שהכול תקין.

  מצלמות הן האבטחה הטובה ביותר לבית ולעסק

  כמובן שניתן להגן על הבית ועל העסק בעזרת דלתות פלדלת, מנעולים חכמים, אזעקה שתוכל לפעול במקרה הצורך, אבל כדאי לדעת שגם הפורצים והגנבים משכללים את שיטות הפריצה שלהם, והיום הם יכולים ללא כל בעיה לנטרל אזעקה, לפרוץ דלת פלדה וכמעט כל מנעול.

  מה שהם לא יכולים זה לדעת כי בעסק שלכם מותקנות מצלמות אבטחה מוסתרות, שרואות ומתעדות הכל כל הזמן.

  כך שברגע שקורה משהו חשוד כגון פריצה לדוגמא אתם יכולים במהירות להתקשר למשטרה שתפתיע את הגנבים ותתפוס אותם על חם ובידיכם כמובן צילומים מרשיעים שלהם  הקבילים בבית המשפט.

  מהם סוגי מצלמות האבטחה הקיימים?

  כדאי לדעת כי ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה, וחשוב מאוד להתאים את סוג המצלמות לתנאי השטח לדרישות ולצרכי הלקוח.

  יש מצלמות אבטחה עם עדשה רחבה לכיסוי שטח גדול,כגון מחסן רחב ידיים ויש מצלמות נעות המכסות את שטח אף גדול יותר כגון חניון, תוך כדי תנועה ויש מצלמות נסתרות לבית אותן ניתן להתקין במקומות בלתי נראים לעין, יש מצלמות אותן ניתן לחבר באופן אלחוטי לטלפון הסלולרי או למחשב ולראות בכל רגע נתון שידור חי מהשטח ועוד.

  המהלך החכם שתוכלו לעשות לפני התקנת מצלמות אבטחה הוא בחירת החברה האיכותית המקצועית והאחראית לקבלת השירות.

  חברה כזו תוכל לייעץ לכם, ואף להתקין עבורכם את המצלמות המתאימות במקומות הנכונים ביותר על מנת לקבל אבטחה מקסימאלית של הבית או העסק שלכם.

  איך מזמינים התקנת מצלמות אבטחה?

  היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט ולחפש חברה המתמחה בשיווק והתקנה של מצלמות אבטחה ומצלמות אבטחה נסתרות.

  אפשר להתרשם באתר החברה ולהתעדכן בקטלוג צבועי מפורט של כל סוגי המצלמות הקיימים, וניתן לקרוא גם המלצות והחשוב ביותר כדאי לבדוק ולהתייעץ לגבי המצלמות החדשות העדכניות ביותר שכן אלה פותחו על מנת לספק לכם הגנה מקסימאלית לבית ולעסק שלכם.

  כשמדובר במצלמות אבטחה שהתקנתם אינה זולה אך היא חד פעמית, כדאי להשקיע ולרכוש את המצלמות הטובות והמודרניות ביותר בשוק.

  רכישה שלא תצטערו עליה והיא כאין וכאפס לעומת הנזק אותו עלולים לגרום לכם גנבים או פורצים לעסק שלכם.

  מצלמות אבטחה לבית

  כשמדובר באבטחה הבית, אין צורך בהשקעה גבוהה במיוחד, ניתן להתקין מצלמות אבטחה ברזולוציה שאינה גבוהה במיוחד, אך כדאי להקפיד שתהיה לכם גישה אלחוטית לשידור התמונות מהמצלמה שכן זהו החלק החשוב המאפשר לכם להיות בשליטה על העסק או הבית מכל מקום ובכל עת דרך הטלפון הנייד.

  מצלמות אבטחה לעסק

  כאשר מדובר באבטחת העסק המשרד או המחסן שלכם, כדאי להשקיע במערכת מצלמות איכותית ולא להתפשר, כדאי שהרזולוציה תהיה גבוה כי הרי מדובר במצלמות שרואות בחושך וכדאי לרכוש את הציוד החדשני ועדכני ביותר.

  מחירן של מצלמות אבטחה באיכות גבוה יכול להסתכם בכמה אלפי שקלים, אך קחו בחשבון שהן מגינות ומאבטחות בית או עסק שמחירו יקר הרבה יותר.

  בנוסף כדאי לברר מהו שטח החלל אותו אתם רוצים לאבטח, ולהתייעץ לגבי כמות המצלמות הנדרשת.

  לכל מצלמה שטח פריסה שונה וכדאי שהאבטחה תקיף את כל החלל שלכם ולא תשאיר מקומות פתוחים שאינם מוגנים.

  כדאי לחשוב ולהתייעץ גם לגבי התקנת מצלמות גלויות או התקנת מצלמות נסתרות שהרי גם למקום ההתקנה חשיבות רבה.

  לדוגמא מצלמה גלויה בחצר הבית או חצר העסק, הנראית היטב ומשדרת זהירות המקום מוגן במצלמות עשויה למנוע מהגנבים להתקרב אל ביתכם.

  ודוגמא נוספת והפוכה, מצלמה נסתרת בבית של סבא או סבתא יכולה לעזור לכם במצב של חשד להתעללות המטפלת, ואף תהיה קבילה בבית המשפט בעת הצורך.

  כל מקום הצריך אבטחה יש לו דרישות משלו ועליכם לשקול את המיקום הנכון של המצלמות ואת הצורך להסתיר אותן.

  בכל מקרה של תיעוד פורצים בעסק או בבית המשטרה תתייחס אל הצילומים כאל עדות קבילה בבית המשפט.

  מצלמות אבטחה מומלצות

  עוד סוג של מצלמות אבטחה מומלצות הן מצלמות אינפרא אדום.

  אמנם מחירן של מצלמות אלה הוא גבוהה יותר, אך יתרונן הגדול הוא שהן בעלות ראיית לילה, הן בנויות כך שהן רואות בחושך.

  מצלמות אינפרא אדום מצלמות בחושך באיכות וברזולוציה המאפשרת זיהוי הפורצים.

  ניתן להתחכם ולהתקין מצלמות דמה מפלסטיק ומצלמות אבטחה נסתרות, כך שבמקרה ויפרצו ויחפשו לנטרל את המצלמות, הגנבים ינטרלו את מצלמות הדמה בעודם מצולמים על ידי מצלמות האבטחה הנסתרות, ואתם צופים בהם ומזמינים משטרה שתוכל לתפוס אותם על חם.

  ייעוץ נכון לעסק שלכם יעזור לכם לרכוש ולהתקין את המצלמות המתאימות ולתת לכם לישון בראש שקט כשאתם יודעים שהעסק או הבית שלכם מוגן.

  מחפשים מצלמות אבטחה ביתיות כולל התקנה במחיר לכל כיס? הגעתם למקום הנכון.

  אלסק מציעה שלל מבצעים לרכישת מצלמות אבטחה לבית, לעסק, למוסד ולבניין המשותף.

  התקנת מצלמות אבטחה – שאלות ותשובות

  כמה עולות מצלמות אבטחה?

  התשובה כמובן תלויה בהמון משתנים כמו איכות המצלמות, היצרן, כמות, אופן התקנה רצוי ועוד. באתר אלסק ניתן למצוא סטים של מצלמות אבטחה החל מ- 2490 שח בלבד. הסט כולל 4 מצלמות אינפרא 5 מגה פיקסלים, DVR מערכת הקלטה 8 ערוצים ברמה FULL-HD היברידית 5 מגה פיקסל, חווט ועבודה והדרכה ללקוח, אפליקציה איכותית לצפייה במצלמות מרחוק.

  האם מומלץ לקנות מצלמות IP אלחוטיות?

  כמו בכל מוצר, למצלמות אלחוטיות יתרונות וחסרונות משלהן. קשה לספק תשובה חד משמעית לשאלה זו אם אין לנו פרמטרים חיוניים כמו היצרן, מקום ההתקנה הרצוי ועוד. כפי שאנו ממליצים תמיד, אם אינכם מיומנים בתחום ורוצים בטחון ושקט נפשי, פנו למתקין מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מקצועי.

  איך למקם את המצלמות?

  מיקום מצלמות האבטחה הינו הפרמטר החשוב ביותר, ולרוב, הוא שיקבע אם ההתקנה בוצעה בצורה האופטימלית ביותר תוך ניצול תפוקה מלאה של המערכת, או ניצול חלקי ובכך בזבוז מיותר של כסף. אנא צרו איתנו קשר ויחד נוכל לפענח את אופן ההתקנה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

  האם אתם גם מתקינים מצלמות?

  בהחלט. חלק מהשירותים שאנו מספקים כולל התקנה מקצועית של מצלמות, אזעקות ואינטרקום, בין אם ההתקנה נדרשת בבית פרטי, בניין משותף, משרד קטן, בית עסק או בניין משרדים גדול. צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום טכנאי.

  5/5 - (1 vote)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון