צור קשר

מתכננים בית חכם או מעוניינים לשדרג את המאפיינים המתעדכנים באופן אוטומטי בבית? אחד מהפיצ'רים החדשניים הוא שדרוג וילונות הבית לאחד ממגוון העיצובים האפשריים של וילונות עם מנגנון אוטומטי הנשלט מכל מקום. הווילון החכם מסוגל לזהות את כמות קרני השמש החודרות לבית ולווסתה, לשנות את זוויות התאורה ואף ליצור אשליה מושלמת כאילו אדם כלשהו נמצא בבית – גם כאשר הבית ריק במשך מספר שבועות. הכירו את שפע הדרכים לשילוב וילונות בבתים חכמים.

קרא גם את הכתבה שלנו 78 רעיונות והמלצות למערכות בית חכם

הספות בסכנה? הווילון החכם יווסת את כמות האור

חיישן מיוחד הקולט את כמות האור והטמפרטורה בחוץ מסוגל להפעיל את הווילונות החכמים ולסגור אותם כאשר אור השמש חודר לסלון. גאים בספור העור היוקרתיות? כעת אתם יכולים להגן עליהן מפני חשיפה מוגברת לקרני הUV המזיקות. באותה המידה, גם כאשר הילדים משחקים על השטיח בסלון או צופים בטלוויזיה, חיישן זה מסוגל לזהות (בשליטה מוקדמת שלכם כמובן תוך שמירת ההגדרות המתאימות) כי יש כמות גדולה מדי של אור ולשנות את הזווית בה הווילונות מוצבים או להניע אותם על מסילה מיוחדת באמצעות מנוע חכם.

קרא גם את הכתבה שלנו מילון מונחים שימושי של הבית החכם

שומרים על הפרטיות שלכם

אין דבר מרהיב יותר מחלון גדול הפונה אל החצר האחורית או מוויטרינה מרשימה הפונה לקדמת הרחוב. אך, לעתים, אנו מעוניינים לשמור על פרטיות בני המשפחה – במיוחד כאשר איננו נמצאים בבית והילדים הבוגרים עסוקים בשגרת היום במרחב האישי שלהם. באמצעות מנגנון של בית חכם אנו יכולים לבחור להסיט את הווילונות ולהעניק לילדים את המרחב הביתי החשוב כל כך. באותה מידה, אנו יכולים גם לשמור על וילון חדר השינה מוסט בשעות הלילה או היום תוך תכנון מדויק של כיוון הווילון בכל חלק של היממה.

יש מישהו בבית?

יצאתם לחופשה מפנקת בקאריביים אך אינכם רוצים שפורץ פוטנציאלי ידע שהבית ריק? תוכלו לשלב מערכות תאורה חכמות עם תנועה קבועה של הווילונות הסוגרת ופותחת את הווילון בשלבים שונים במהלך היום. כך, כאשר צופים על הבית ניתן להניח כי אתם פתחתם את הווילון בשעות הבוקר וסגרתם אותו כאשר החלו להציץ בשמיים כוכבים ראשונים. וילונות בבתים חכמים המשולבים במערכות שונות יכולים ליצור את האשליה המושלמת של משפחה שעדיין נמצאת בבית ומוכנה להתחיל את ארוחת הערב…

כל כך פשוט לשלב את הוילונות החכמים

שילוב של וילונות בבתים חכמים הוא תהליך קל ופשוט. אתם יכולים לבחור בין מנגנונים המשולבים בוילון הקיים ולשמור על העיצוב המרהיב של הבית, או, לחילופין, לרכוש וילון חכם הכולל בתוכו את כל המנגנון המשתלבים עם מנגוני בקרה. את הוילון תוכלו להזיז מתוך לוח בקרה על הקיר, שלט רחוק או אף באמצעות אפליקציה לניהול בית חכם אותה אתם יכולים להפעיל מהרשת מכל מקום ברחבי הגלובוס. הביטו בחלונות שלכם ודמיינו איך יראה הבית כאשר תשדרגו אותו במגוון פתרונות חדשניים כמו וילונות חכמים ותאורה הנשלטת מרחוק.

וילונות בבתים חכמים
3.9 (77.78%) 9 votes

הכתבה "וילונות בבתים חכמים" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "וילונות בבתים חכמים" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן