צור קשר

הורים? 9 סיבות טובות להתקנת מערכת בית חכם

ללא ספק, בתור הורה, העדיפות הראשונה שלכם היא בטיחות ילדיכם. ואם אתם הורים עובדים, המחשבה על בטיחות ילדיכם בוודאי מטרידה אתכם בזמן שאתם נמצאים בעבודה!

אם אתם נשטפים בזיעה קרה בכל פעם שאתם חושבים על כך שמשהו נורא עלול לקרות לילדיכם בעודכם נמצאים הרחק מהם, אתם בהחלט זקוקים למערכת בית חכם כדי לשכך את הפחדים שלכם. מערכת בית חכם היא לא רק תכונת אבטחה חיונית, היא יכולה לעשות הרבה מעבר לכך למען המשפחה שלכם.

להלן 9 דרכים שבהן התקנת מערכת בית חכם יכולה לעזור לכם.

1. השכיבו הילדים לישון והעירו אותם בקלות

אם אתם מתקשים להכניס את הילדים שלכם למיטה בלילה ולהוציא אותם מהמיטה בבוקר, מערכות בית חכם יכולות לבוא לעזרתכם. אתם בסך הכל צריכים לכוונן את האורות כך שיידלקו וייכבו בשעות מסוימות.

הגדרת זמני כיבוי לאורות, לטלוויזיה ולמערכת הנגינה סביב שעת השינה תיצור אווירה רגועה ותעזור לעודד שינה. בנוסף, הגדרת זמנים להדלקת אורות בשעת הבוקר תעודד ילדים לקום מהמיטה. כמו כן, אתם יכולים לכוונן את מערכת המוזיקה כך שתנגן שירים עליזים שימריצו את ילדיכם.

התקנת מערכת בית חכם לתזמון כיבוי והדלקה של אורות מביאה תועלת רבה להורים שעובדים בשעות חריגות, ועוזרת לילדים לדבוק בשגרה.

2. תפתחו ותנעלו דלתות

מערכות בית חכם נותנות לכם את הכוח לפתוח דלת מרחוק כשילדיכם חוזרים מבית הספר או אם הם נועלים את עצמם בטעות מחוץ לבית בזמן שאתם נמצאים בעבודה. ומעבר לכך, עם קודים אישיים משלהם, הם יכולים לקבל גישה מידית ואתם יכולים מיד לקבל הודעה למכשיר הנייד שלכם, ברגע שהם נכנסים אל תוך הבית. ואם הם משאירים את הדלת לא נעולה, אתם יכולים לנעול אותה מיד ובקלות.

3. תפקחו על מה שקורה בבית

באמצעות התקנת מערכות של מצלמות אבטחה ברחבי הבית, אתם תוכלו לפקח על ילדיכם 24/7. עם ניטור וידאו בזמן אמת, אתם יכולים גם לבדוק אם הילדים הלכו לבית הספר או לאימון כדורסל, ואם הם חזרו הביתה בזמן.

4. שפרו את אמצעי האבטחה

ניתן לשלב מערכות בית חכם עם מערכות מעקב לאבטחה ביתית כדי לשפר את הבטיחות בביתכם. אתם יכולים לקבל התרעות כאשר הילדים נמצאים במקומות בעלי סכנה פוטנציאלית כמו בריכת השחייה. אם הילדים משחקים בטעות עם הכיריים או משחקים באש, שילוב של גלאי גז ועשן בתוך הבית יכול למנוע בבטחה התרחשות של תאונות.

5. הרחיקו ילדים מתרופות וחומרים רעילים

ילדים צעירים הם מאוד סקרנים ונוטים להכניס לפיהם כל דבר שהם רואים. כאשר תרופות וחומרי ניקיון רעילים פזורים ברחבי הבית, אתם לעולם לא יכולים לדעת בוודאות שהקטנים שלכם בטוחים. תרופות וכימיקלים מציבים סכנה אפילו אם אתם שומרים אותם בארונות ובמגירות ומורים לילדיכם לא לגעת בהם.

אחד הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות הוא להתקין חיישנים עבור ארונות ודלתות באזורים בעלי "סיכון גבוה". כאשר הם מחוברים למערכת בית חכם, אתם מיד תקבלו הודעה בכל פעם שתתבצע גישה למקומות האלה.

6. ראו מי נמצא בדלת

יתכן שאמרתם לילדים שלכם אינספור פעמים שאסור לפתוח דלת לאנשים זרים, אך סביר להניח שאתם דואגים להם ללא הרף כשאתם נמצאים בעבודה. התקנה של יחידת דלת חיצונית היא רעיון נהדר מאחר שהיא עוזרת לילדיכם לראות מי נמצא בדלת, בשער, או בדרכי הגישה, מבלי לפתוח את הדלת.

7. הבטיחו הכנה של שיעורי הבית

אתם יכולים להשתמש במערכת הבית החכם שלכם כדי ליצור סביבת עבודה פורה. קבעו זמנים להדלקת מנורות עבודה ולכיבוי טלוויזיה, קונסולות משחקים, מערכות נגינה, והסחות דעת אחרות כאשר מגיע הזמן לשבת ולעבוד על שיעורי בית.

8. צרו אווירה לחגיגה

עם מערכת בית חכם, אתם יכולים לכוונן את התאורה הסביבתית כך שתידלק ברגע ששעות הכנת שיעורי הבית מגיעות לסיומן. כמו כן, אתם יכולים לכוונן את מערכת הנגינה כך שתנגן את השירים האהובים על ילדיכם ברגע שהם חוזרים הביתה מבית הספר, או לכוונן את הקולנוע הביתי שלכם כך שינגן את הסרטים האהובים על ילדיכם בסוף השבוע.

9. תחסכו אנרגיה

ילדים שגילם צעיר מדי מכדי להבין את החשיבות של החיסכון באנרגיה עשויים להשאיר מאווררים, אורות ומכשירי חשמל פעילים לזמן רב יותר מהנדרש. שימוש במערכת בית חכם גורם לכם להתמודד בקלות רבה יותר עם הבקרות האלה באמצעות לחיצת כפתור אחת בלבד, לא משנה כמה רחוק אתם נמצאים מהבית.

מילים אחרונות

עם המידע שניתן כאן, כעת אתם יודעים שמערכת בית חכם יכולה לעשות הרבה יותר מלהעניק לכם שלוות נפש בלבד. אז הפסיקו לדאוג ללא הרף לבטיחות של ילדיכם; התקינו מערכת בית חכם והפכו את החיים שלכם לחיים ללא דאגות!

צוות אלסק מערכות מונה מתכנתי בית חכם מהשורה הראשונה. מי אנחנו ומה אנחנו עושים? קרא עוד אודותינו. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 0723924594

הורים? 9 סיבות טובות להתקנת מערכת בית חכם
3.2 (64%) 5 votes

הכתבה "הורים? 9 סיבות טובות להתקנת מערכת בית חכם" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "הורים? 9 סיבות טובות להתקנת מערכת בית חכם" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן