צור קשר

הטכנולוגיה מתקדמת, וכן, איך בכך כל ספק! כמו כן, היא מתקדמת במהירות גדולה יותר מהמהירות שבה אנשים מספיקים להסתגל אליה. בין אם מדובר בבידור, נוחות, חינוך או עבודה, הטכנולוגיה הופכת להיבט חשוב בחיינו! אתה לא חושב ככה?

כיום, בית אשר מצויד בטכנולוגיה מתקדמת נחשב לבית חכם! ובית חכם מוביל לחיים חכמים ובסופו של דבר הופך אותך לחכם יותר. כשהעולם הופך ליותר ויותר מקושר, לא מפתיע לראות את שהפופולריות של טכנולוגיית בית חכם או מערכות בית חכם בישראל נוסקת וממשיכה לגדול מיום ליום.

אבל, עבור אלה מאתנו שלא מכירים את טכנולוגיית הבית החכם, הדבר עשוי להיות מעט מאיים. אז, במה מדובר בעצם? איך היא יכולה לעזור לי? מאיפה אני מתחיל? אם אתה תוהה איך עושים את זה, ויש לך כמה שאלות על טכנולוגיה ביתית אלחוטית, אתה הגעת למקום הנכון ויש לנו את התשובות לשאלות שלך.

מה אני רוצה שמערכת הבית החכם שלי תעשה?

עם מערכת בית חכם, אתה צריך להחליט איזה חלק של ביתך או חייך אתה רוצה לפשט או לשפר. זאת בגלל שמערכות בית חכם מיועדות לספק יעילות ונוחות בכל ההיבטים בביתך, לרבות מערכת קולנוע ביתי, תאורה, מוסיקה בחדרים מרובים, חימום, קירור ומערכות אזעקה.

מונחים כמו "בית חכם", "בקרת בית", ו"אוטומציה של הבית" נשמעים אותו הדבר. אז מה ההבדל ביניהם?

ובכן, בקרת בית ואוטומציה של הבית אלה הדברים אותם בית חכם עושה. משמעותה של בקרת בית היא תפעול אורות, מנעולים ווסתי חום בביתך ממכשיר יחיד כמו הסמארטפון. ואוטומציה של הבית היא תהליך התכנון של המכשירים האלה כך שיצליחו לפעול באופן אוטומטי ולהתאים לאורח חייך בצורה מיטבית.

האם קשה להבין את טכנולוגיית האוטומציה?

בכלל לא! זו לא פיזיקה גרעינית ולא נדרש תואר מיוחד כדי להבין אוטומציה ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלה. מנגנוני הבקרה מגיעים בצורה של מקלדת קלה לשימוש, מסכי מגע, תפריטים על גבי מסך טלוויזיה ושלטים רחוקים. ישנן אפילו אפליקציות ניווט עבור מכשירי iPhone, iPod, ודפדפני אינטרנט.

האם טכנולוגיית בית חכם מגדילה את סיכויי הפריצה אל ביתי?

ובכן, כל טכנולוגיה שמשתמשת באינטרנט לצרכי תקשורת וצרכים נוספים חשופה לפריצות. עם זאת, עם פתרונות אוטומציה ובית חכם מאת Sound of Music, הדבר מאוד לא סביר. מערכת האבטחה המתקדמת עם מערכת הבית החכם מבטיחה להגן על רשת ה- Wi-Fi שלך בכל הרמות.

האם אוטומציה של הבית תדרוש ממני לבצע שינויים משמעותיים באורח החיים?

אוטומציה של הבית היא מודולרית וגמישה, לכן אתה יכול להשתמש באוטומציה בכל חדר בנפרד. לדוגמה, צפייה בסרט תהיה פשוטה יותר בחדר עם מערכת קולנוע ביתי שבו בקרת אוטומציה ותאורה תתבצע משלט יחיד. כמו כן, משם אתה יכול להרחיב את המערכת שלך לאזורים אחרים בביתך. זה יוביל לחיים פשוטים יותר עם אפשרויות בקרה פשוטות ולא ידרוש ממך לבצע שום שינוי משמעותי באורח החיים.

העתיד הוא אלחוטי. האם מערכת האוטומציה של הבית החכם שלך מוכנה?

האם פתרונות קוויים ואלחוטיים יכולים להתקיים בביתך זה לצד זה?

בוא נודה בזה: טכנולוגיה חכמה לא הולכת לשום מקום. ואחד היתרונות העצומים של טכנולוגיה חכמה הוא שאתה לא צריך לחבר אותה כדי ליהנות ממנה. בעלי בתים רבים בישראל פונים לרשתות אלחוטיות כדי לחבר את מערכות האוטומציה של הבית החכם שלהם. אבל הם לא עוצרים בזה – לפעמים נדמה שבתוך עשור אנחנו ניפטר לחלוטין ממרבית הסוגים של מערכות קוויות בבתים ברחבי המדינה. אבל האם הגיע הזמן להיפטר מהמערכת הקווית שלך כבר עכשיו?

ספה שמטעינה טלפונים?

אם אתה זקוק לראיות ברורות לכך שטכנולוגיה אלחוטית עתידה להשתלט על השוק, אתה לא צריך ללכת רחוק, אתה פשוט צריך להתבונן במגמה האחרונה בעמק הסיליקון: רהיטים עם טעינה אלחוטית. לפי Electronic House: "חברות מציעות התקדמות חדשה לקראת המטרה הזו, ושולחנות עם טעינה אלחוטית צצים במקומות ציבוריים. מספר סניפי Starbucks בעמק הסיליקון התחילו להטמיע תחנות טעינה אלחוטיות בתוך שולחנות. McDonald's גם בוחנת שימוש בטעינה אלחוטית באירופה. General Motors, Toyota ו- Chrysler מתכננות להציע טעינה אלחוטית במספר דגמי רכב של שנת 2014".

זה אומר שבקרוב תוכל להטעין את הטלפון שלך בכל פעם שתתיישב על הספה. וברגע שנוכל ליהנות מכל היתרונות של טעינה ללא שימוש בכבלים, אתה באמת חושב שרישות אלחוטי לחלוטין יאחר להגיע?

האם השדרוג הבא שלך בבית צריך להיות אלחוטי?

רישות אלחוטי, טעינה אלחוטית… אנחנו לא נאשים אותך אם תרצה לקפוץ הישר אל תוך עולם הטכנולוגיה האלחוטית. זה מגניב, זה מהנה ולפחות נראה שלא נדרשת השקעה התחלתית גבוהה. אז האם השדרוג הבא של הבית החכם שלך צריך להיות אלחוטי לחלוטין? כנראה שלא.

קודם כל, מערכות אלחוטיות הן פחות מהימנות ממערכות קוויות. הנה דוגמה: אתה רוצה לצפות בוידאו ב- 4K במערכת הקולנוע הביתי שלך ואשתך רוצה לצפות בו בחדר השינה. כמות כה גדולה של מידע שעוברת על גבי רשת אלחוטית יכולה להכביד מאוד על המערכת שלך. אם לא תהיה זהיר, זה יכול להביא להשהיה או להפסקות בוידאו.

הפתרון הפשוט הוא רשת אריג Zigbee או Z-wave. כזו שמכסה את כל שטח הבית שלך. עם כל קשר אלחוטי חדש שתוסיף, אתה תקבל אות חזק יותר. ולרשת מתוכננת היטב יש רוחב פס שיכול להתמודד עם כל המכשירים שלך.

כמובן שבגלל שהרשת אלחוטית היא יכולה להיות מושפעת ממספר גורמים. כאשר הנפוצים ביותר, הם תנאים סביבתיים. אז מה אתה יכול לעשות אם הרשת האלחוטית שלך נופלת?

זה פשוט – תדאג שיהיה לך גיבוי קווי. מערכות קוויות מגנות על האותות שלך מפני תנאי מזג אוויר קשים ואיומים אפשריים אחרים. ובגלל שהן נמצאות בתוך הקירות ומתחת לפני הקרקע, בדרך כלל מערכות קוויות סובלות מהרבה פחות נזקים.

בנוסף, התקנה של רשת קווית אולי נראית כמו הוצאה גדולה יותר, אבל למעשה זו השקעה גדולה יותר. ערך הנכס שלך יעלה באופן משמעותי כשהוא יהיה מוכן להתקנה של בית חכם.

עדיין מתלבט אם פתרון אלחוטי או קווי הוא המתאים יותר לביתך? אתה לא לבד. צור אתנו קשר כדי לקבל מידע נוסף על מערכות בית חכם אלחוטיות.

התקנת מערכת בית חכם אלחוטי
3.5 (70%) 2 votes

הכתבה "התקנת מערכת בית חכם אלחוטי" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "התקנת מערכת בית חכם אלחוטי" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן