צור קשר

התקנת חיישני תנועה בבית חכם

הבית שלך הוא מקום המפלט שלך ואתה צריך להרגיש בטוח כשאתה נמצא בתוכו, אבל אחרי שהשמש שוקעת, לפורצים או פולשים יש הזדמנות להתחבא באזורים חשוכים סביב ביתך ולחשוף אותו לסכנה לפריצה פוטנציאלית. אחת הדרכים שבאמצעותה ניתן למנוע מכך להתרחש היא להתקין בשטח הנכס שלך מנורות עם חיישני תנועה בגלל שזאת דרך נהדרת להגדיל את אבטחת הבית תוך שיפור האוטומציה.

היכן למקם מנורות עם חיישני תנועה

שבילים שמובילים אל דלת הכניסה לביתך, דלת אחורית, חניה ומוסך ביתי הם מקומות נהדרים להצבת מנורות עם חיישני תנועה. לא רק שאלה אזורים שמהם הפורצים נוטים להיכנס אל תוך הבית, אלה גם אזורים שיהיו מוארים כשתחזור הביתה או תצא מהבית בשעות הלילה. מרפסות, חצרות, אזורים מוצללים ואזורים שיכולים להיות מסוכנים, למשל בריכות וגרמי מדרגות הם גם מקומות נהדרים. פורצים יכולים לגשת לביתך ממקומות שונים, לכן הבטח להגן על כל אותם האזורים מהם ניתן לקבל גישה לביתך, כגון שער גדר, דלתות למרפסת ואזורים סביב שיחים ועצים. כדי שמנורות עם חיישני תנועה ירגישו את התנועה באזור הרגיש, מומלץ להתקין את המנורות במרחק של 2 עד 3 מטרים מעל פני הקרקע.

חיישני תנועה: כיצד הם עובדים

את חיישני התנועה אפשר לתאר כעין אלקטרונית שמזהה גלי חום (תת-אדומים) של עצמים זזים כגון אנשים או בעלי חיים ברגע שהיא מופעלת. אבל, כדי לזהות עצם זז, העצם צריך לזוז בשדה הראיה של חיישן התנועה. כשזה קורה, החיישן מזהה את העצם ומפעיל את האורות באופן אלקטרוני. בהסתמך על האופן שבו הגדרת את שעון העצר, האורות ימשיכו לדלוק עד 20 דקות או כל עוד החיישן ימשיך לזהות תנועה. בשעות היום, תא אור יכבה את האורות, לכן לא תצטרך לדאוג לכך. כמו כן, ישנן דרכים לכבות את החיישן כדי שהמנורות ימשיכו לפעול או כדי שתוכל לכבותן כמו מנורות רגילות. לקבלת מידע נוסף, אנחנו ממליצים לך לקרוא במדריך למשתמש של המנורה שרכשת מאחר שהפונקציונליות שלה עשויה להיות שונה, בהסתמך על היצרן.

בית חכם אלחוטי מונחים

הפעלה של אורות בלתי רצויים

כדי למנוע ממנורות עם חיישני תנועה להידלק כשאתה לא רוצה בכך, למשל כשיש רוח ומתעופפים עלים או כשחולפות מכוניות ומפעילות אותן, אתה יכול להתאים את הגדרת הטווח-מרחק ולכוון את החיישן בכזה אופן שמגביל את שדה הראיה. אבל אתה צריך להבטיח להשתמש במנורות בעלות חיישנים שניתנים לכוונון והגדרות מרחק שניתנות להתאמה.

סוגי מנורות עם חיישני תנועה

קיימות מנורות רבות עם חיישני תנועה. ישנם פנסי הצפה עם עיצובים בסיסיים וישנן מנורות אופנתיות שיכולות להתאים למראה החיצוני של ביתך. כמו כן, קיימות אפשרויות קוויות, אלחוטיות וכאלה המופעלות על ידי אנרגיה סולארית.

מנורות עם חיישני תנועה משחקות תפקיד חשוב באוטומציה של הבית בעודן משמשות כשכבה ראשונה של אבטחה. כמו כן, הן עוזרות להכווין אותנו בחושך כשאנחנו חונים בחניה או יוצאים מהבית בשעות לילה. עבור רבים מאתנו הביטחון והאבטחה בבית מהווים דברים חשובים, ומנורות עם חיישני תנועה הן דרך נהדרת לעזור להשיג זאת.

התקנת חיישני תנועה בבית חכם
4.3 (86.67%) 6 votes

הכתבה "התקנת חיישני תנועה בבית חכם" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "התקנת חיישני תנועה בבית חכם" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן