צור קשר

המלצות להתקנת בתים חכמים ואיך הם יסייעו לשמירה על בטחון ילידך

מלבד לכך שהם מקלים על החיים ומסייעים באבטחת הבית, מכשירים חכמים ומכשירי אבטחה יכולים לשמש גם כעזרים לשמירה על הילדים שלך. ישנם הורים רבים, הן נשואים והן לא, שצריכים לעבוד במשרה מלאה ולא תמיד יכולים להיות בבית כשילדיהם מגיעים הביתה, במיוחד אחרי שעות הלימודים.

כיום, הורים רבים מסתמכים על שימוש בהודעות טקסט או שיחות טלפון כדי לוודא אם ילדיהם הגיעו הביתה בבטחה, אבל אפילו השיטות האלה לא כל כך מהימנות מאחר שילדים יכולים להיות מאוד שכחנים. למרבה המזל, קיימים מכשירי אבטחה ומערכות חכמות שיכולים להעניק להורים שלוות נפש בכך שיתנו להם לדעת שילדיהם בטוחים בתוך הבית. להלן רשימה של מספר מכשירים חכמים אשר יכולים לא רק להקל על החיים בבית, אלא גם לספק דרך נוספת לשמור על הילדים שלך.

מנעולי דלת חכמים

מלבד למתן היכולת לנעול או לפתוח את הדלתות מרחוק, מנעולי דלת חכמים מציעים מערכת כניסה ללא מפתח עבור בתים המשתמשים בקודים אישיים. רוב מנעולי הדלת החכמים מספקים קודים ייחודיים שאותם ניתן ליצור עבור כל בן משפחה וניתן לנטר ולעקוב אחריהם באמצעות אפליקציית מובייל. זה אומר שבזמן שאתה נמצא בעבודה, אתה יכול לקבל התראה לסמארטפון שלך ברגע שילדיך פותחים את דלת הכניסה אל הבית. כמו כן, אתה יכול לקבל התראות בכל פעם שהדלת נפתחת או ננעלת, מה שיכול להוות דרך נוספת לפקח על ילדיך אם הם יוצאים מהבית בלי להודיע.

אינטרקום Nucleus Anywhere

ברגע שהילדים שלך מגיעים הביתה בבטחה באפשרותך לנהל איתם שיחה פנים אל פנים על ידי שימוש באינטרקום Nucleus Anywhere. המכשיר הזה מתחבר לאינטרנט באמצעות Wi-Fi/Ethernet ומאפשר למשתמשים לנהל שיחות וידאו או אודיו באופן מידי עם משקי בית אחרים בעלי אינטרקום Nucleus. כמו כן, המכשיר מגיע עם אפליקציית מובייל Nucleus שבה אתה יכול להשתמש באמצעות הסמארטפון שלך. זה יאפשר לך לנהל שיחות וידאו יום יומיות עם הילדים שלך אחרי שעות הלימודים, למשל בהפסקת הצהריים שלך. אם אין באפשרותך לבצע שיחת וידאו, אתה תמיד יכול לבקש מבן משפחה אחר עם מכשיר Nucleus ליצור איתם קשר.

מצלמות IP לשימוש בתוך הבית

מצלמות IP לשימוש בתוך הבית הן מכשירי אבטחה נהדרים בגלל שבדרך כלל הן מספיק קטנות כדי להחביאן באזורים קטנים בביתך היכן שלא ניתן להבחין בהן. רבות מהן מספקות אפשרויות נהדרות כגון וידאו 720p/1080p HD באיכות גבוהה, שדה ראיה רחב, זיהוי תנועה ואפליקציית מובייל. על ידי התקנת מצלמות IP בחדרים שונים בביתך, אתה יכול לקבל התראות לסמארטפון שלך באמצעות אפליקציית מובייל בכל פעם שהמצלמה חשה בתנועה. במקרה הזה, כשהילדים שלך נכנסים הביתה. תוכל לצפות בוידאו בזמן אמת הישר ממכשיר הטלפון שלך ולראות שהילדים שלך הגיעו הביתה בבטחה.

מערכות אינטרקום ביתיות

תקשורת עם הילדים שלך בבית יכולה להיות חוויה מאוד רועשת מאחר שאתם לא תמיד נמצאים באותו החדר בו זמנית. מערכות אינטרקום עוזרות לפשט את החיים בבית עבור כל בני המשפחה מאחר שהן יכולות לשפר את התקשורת בין החדרים ולהימנע מצעקות.

חיישן דלת/חלון

ישנן משפחות רבות עם סיפורים על ילדים שמתגנבים החוצה דרך החלון. חיישני דלת/חלון בדרך כלל מכילים שני רכיבים (חיישן ומגנט). החיישן מורכב על הדלת/החלון עצמו, והמגנט מורכב על המסגרת. כשהשניים מופרדים, החיישן שולח אות אזעקה ללוח בקרת האבטחה שלך. בנוסף, אם מישהו מחבל בחיישן, גם כן מופעל אות אזעקה.

התקנת גלאי פריצות בבית פרטי

גידול משפחה זאת עבודה קשה והניסיון לשמור על הילדים על בסיס יומי הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שקשה להיות הורה. אבל הודות לאוטומציה ביתית, יש לך דרכים נוספות לדאוג לשלום ילדיך ולתקשר איתם בבית, אפילו כשאתה לא נמצא שם.

אם תרצה לשמור על הילדים שלך על ידי שימוש טכנולוגיית בית חכם, אנחנו בהחלט יכולים לעזור.

התקנת בתים חכמים
4 (80%) 6 votes

הכתבה "התקנת בתים חכמים" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "התקנת בתים חכמים" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן