החסיד משחזר: “חשבתי שאני הולך למות ואמרתי כבר שמע ישראל”

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  חסיד, תושב לוס אנג’לס, נרדף על ידי שני כלי רכב שהניפו דגלי פלסטין וצעקו לעברו ‘אללה אכבר’ | לאחר שנס על נפשו וניצל מהסיטואציה המצמררת, סיפר: “חשבתי שהם הולכים להרוג אותי, כבר אמרתי שמע ישראל” 

  רגעים מצמררים עברו על חסיד, תושב לוס אנג’לס, שנרדף על ידי שתי מכוניות שיושביהן הניפו דגלי פלסטין ליד ביתו בשבוע שעבר, תוך שהם צועקים קריאות “אללה אכבר” בניסיון לכאורה לדרוס אותו.

  האיש, שביקש להישאר אנונימי, סיפר לרשת ‘פוקס ניוז’ כי הוא צעד מביתו לבית הכנסת ביום שני בערב במהלך חג השבועות והבחין במכונית דוהרת לעברו.

  “עברתי את המסלול הזה מיליון פעם ומעולם לא פחדתי”, שחזר. “חיכיתי לרמזור שהוא ישתנה לירוק, ופתאום ראיתי מכוניות מגיעות ואני רואה בזווית העין שהם מניפים את דגל פלסטין. שמעתי אותם קוראים ‘אללה אכבר’ אז התחלתי לרוץ כי פחדתי על חיי”.

  מצילומי מצלמות אבטחה שתועדו מבית כנסת סמוך, עולה, כי…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות