צור קשר

אינטרקום לבית \ לעסק © אלסק מערכות אבטחה

שיווק והתקנה מקצועית של מערכות אינטרקום מתקדמות

מי אנחנו ומה אנחנו עושים? קרא עוד אודותינו. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 0723924594

טיפים שימושיים לבחירת אינטרקום לבית פרטי, בית משותף או לעסק

אינטרקום מהווה אמצעי חשוב ביותר לשמירה על בטחון ופרטיות המתגוררים בבית פרטי, ומהווה חלק בלתי נפרד ממערכת אבטחה אשר משמשת כקו החזית בהגנה על היקר לך מכל. אינטרקום איכותי ויעיל, ייצר את החוצץ הנחוץ למניעת ניסיונות פריצה והשגות גבול. האינטרקום בבית הפרטי משרה לבני הבית את הנוחות והביטחון בידיעה כי לא ניתן להגיע בהפתעה לדלת הכניסה לבית.

סוגי אינטרקום המיועדים בעיקר לבית פרטי

שוק מערכות האבטחה מציע לך מגוון רחב של מערכות אינטרקום איכותיות ועל מנת לבחור את היעילה ביותר בשבילך, יש לשאול מספר שאלות:

  1. האם תשתית הבית מאפשרת התקנת אינטרקום נוחה?
  2. מהי רמת חשיבות עיצוב האינטרקום והתאמתו לעיצוב הכללי של הבית?
  3. האם התקנת האינטרקום היא חיצונית או שקועה (על הטיח או מתחת לטיח)?
  4. האם תרצה מערכת אינטרקום עם מצלמה או מערכת אינטרקום קולית בלבד?

מהו אינטרקום ומדוע שתצטרך כזה?

אינטרקום (INTERCOM ,INTERCOMMUNICATION), הוא התקן אשר ביסודו מאפשר תקשורת קולית – מקומית בין מספר אנשים\דיירים, וקיים בימינו גם בבתים פרטיים (יחידת שער חיצוני + יחידה פנימית) וגם בבניינים משותפים, ומטרתו הסופית הינה מיתוג של צרכן\ים כאלו ואחרים – שברוב המקרים מדובר בפתיחת דלתות ו\או שערים כאלו ואחרים.

מערכת אינטרקום לבית ולעסק

הרעיון הינו פשוט וחכם, בעוד שביחידה החיצונית ישנו לחצן צלצול, ובעת שלוחצים עליו באופן רגעי, הוא מצלצל ביחידה\ות בפנימיות אשר ממוקמות בבית\בבניין, ולאחר שנוצר קשר יזום ע"י היחידה הפנימית שמאפשרת שיחה קולית עם אותו אדם שבחוץ, ניתן לפתוח את הדלת\שער ע"י לחיצה רגעית ביחידה הפנימית.

כמו כן, ברוב המקרים היחידה החיצונית היא זו שגם ממתגת\פותחת את הדלת\שער.

יש להפריד בין שני סוגים עיקריים של מערכות אינטרקום

  1. ביחידה החיצונית קיים לחצן צלצול בודד,מצלמה,רמקול זעיר ומקרופון ,וכאשר האדם שמבחוץ ילחץ על הלחצן ,היחידה הפנימית תצלצל\תתריע ,תפתח את מסך הוידאו והתקשורת הקולית תוך כדי שבעל הבית רואה את האדם ומדבר איתו ולאחר מכן מחליט האם לפתוח את הדלת\השער.
  2. ביחידה החיצונית קיים בנוסף לנ"ל קודן אשר מאפשר לאדם שמבחוץ להקיש קוד שהוגדר מבעוד מועד ולפתוח\למתג לבדו את הדלת\שער.

כיום,מוצרי האינטרקום השתכללו במאוד, ומאפשרים, בנוסף לאיכות שמע מעולה, גם שידור אות וידאו בצבע וברזולוציות איכותיות, יחידות אנטי וונדאליות ומוגנות מים, פנלים עם תאורה איכותית, מסכי מגע,טביעת אצבע, קוראי קירבה(כרטיסים\צ'יפים ),הקלטות וידאו על גבי כרטיס זכרון פנימי, אפליקציות, חיבורים שונים לבתים חכמים ועוד.

בחלק ממוצרי האינטרקום ניתן להתקין מצלמה חיצונית, נפרדת אשר מחוברת ליחידה החיצונית וכך בעצם ניתן לחבר כל מצלמה שהיא באיזה איכות שהלקוח יבחר.

איך זה קורה בפועל?

תשתיות התקשורת באינטרקום הינן פשוטות ביותר, בעוד שבעבר היחידות היו מחוברות בחמישה גידים (אנלוגי) היום מדובר בארבעה גידים לרוב, בעוד ששתי גיד לטובת מתח הפעלה (V12-24) ושתי גיד נוספים לטובת תקשורת (DATA).

ישנו מגוון ענק של אינטרקומים, בעוד שברובם ניתן לחבר כמה יחידות חיצוניות ו\או פנימיות בהתאם לגודל ולמבנה הנדרש של הלקוח\האתר.

בשוק קיימים גם אינטרקומים אלחוטיים (טווח נורמלי בסביבה ביתית טיפוסית עד כ 100 מטר), בעוד שברובם נדרש שנאי מקומי להזנת מתח הפעלה בכל יחידה(חיצונית\פנימית), אך התקשורת בין היחידות הינה אלחוטית לחלוטין.

ניתן לחבר את יחידת האינטרקום גם לקו הטלפון שבבית, כך שכאשר אדם יצלצל ביחידה החיצונית המסך הפנימי יצלצל ויתריע ובנוסף, הטלפונים בבית הלקוח יצלצלו גם הם.

התקנת אינטרקום ומערכות אבטחה

האינטרקום המתקדם בימינו מתפקד כמעין מערכת אבטחה בפני עצמה, שכן בעל הבית יכול לנטר בכל זמן את אותה הסביבה שהמצלמה ביחידה החיצונית רואה ובנוסף יכול להחליט בכל זמן נתון האם למתג את אותם הצרכנים אשר מחוברים ליחידה (מיתוג דלת\שער).

בנוסף, ניתן לחבר את מצלמת האינטרקום למערכת ההקלטה הקיימת בבית \אתר הלקוח וכך לנטר אותה גם מאפליקציית המצלמות.

אנו ב"אלסק" מומחים במתן פתרונות ייחודים ללקוחותינו.

ישנם לקוחות שמעוניינים לדוגמא לבצע אינטגרצייה בין האינטרקום לבין מערכת האזעקה – ניטור מלא של האינטרקום במערכת האזעקה וביצוע פעולות שונות בסביבת האינטרקום על ידי מערכת האזעקה.

דוגמא: הלקוח מעוניין שהשטח בו ממוקם האינטרקום (יחידה חיצונית) יהיה דרוך 24 שעות, אלא אם כן מישהו הגיע וצלצל ביחידה החיצונית ונכנס (קיבל אישור\פתיחה) לשטח תוך דקה אחת בלבד-שאחרת, האזעקה תופעל.

דוגמא נוספת: הלקוח מעוניין לקבל חיווי\ניטור על דלת\שער הכניסה של האינטרקום בכל זמן נתון על גבי מערכת האזעקה (אפליקצייה\מסך פנימי) ועל כן יותקנו חיישנים בהתאם על השער\דלת תוך כדי שהם מחוברים למערכת האזעקה ומזוהים בה כשער\דלת אינטרקום. כל זאת תוך כדי ביצוע התניות מדויק בכדי למקסם שיתוף פעולה מלא בין האינטרקום לבין מערכת האזעקה.

כמה עולה לי מערכת אינטרקום?

עלות אינטרקום, דינאמית ומשתנה מאוד, בהתאם לדרישות הלקוח\עסק\אתר.

צוות "אלסק" ירכיב בעבורך את האינטרקום המתאים לך, בהתאמה קפדנית, הן מבחינת עלות תקציבית והן מבחינת הפתרון הנכון, המשתלם והמדויק לך.

"אלסק" מספקת ומתקינה מוצרי אינטרקום של החברות המובילות, כמו: SEBURY ,GERBER ,FERMAX ועוד.

לעבודה!

צוות "אלסק" ילווה אותך לאורך כל הדרך בהקמת פרוייקט שלך, קטן כגדול, משלבי תכניות אדריכליות ושלד, קבלת מפתח, וכמובן – השירות שאחרי. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, פנו אל המקצוענים באבטחה, צוות אלסק מערכות.

צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "אינטרקום לבית פרטי ולעסק" מוגנת בזכויות יוצרים.

אינטרקום לבית פרטי ולעסק
4.5 (90%) 26 votes
צור קשר
דילוג לתוכן