איים על הילדה החרדית: “ארצח את הורייך”

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  חברה להתקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

  אאא

  אנטישמיות בארה”ב: משטרת סיאטל מחפשת אחר גבר אנטישמי, שסימן הצדעה נאצית בחלון ביתה של משפחה חרדית ואף איים על ילדה בבית כי יחטוף אותה וירצח את הוריה.

  לפי דיווח באתר החדשות המקומי News 5, התקרית האנטישמית אירעה שלשום (שני) בעיר סיאטל שבמדינת וושינגטון בארצות הברית. העיר מאכלסת קהילה יהודית גדולה (כ-10,000 יהודים, י”נ) לצד אוכלוסייה אפרו-אמריקנית רחבה.

  משטרת סיאטל קיבלה תלונה מאם חרדית תושבת שכונת פרמונט בעיר, שסיפר כי אדם שחבש כובע עם הכיתוב USA ניגש לביתו, ומשראה שמותקנת מזוזה על המשקוף סימן אל מול חלון הבית הצדעה נאצית.

  האם סיפרה כי לאחר שהתרחק מעט מהבית, חזר אל חלון החדר שבו היתה באותה שעה בתה הקטנה, וצעק אליה: “ארצח את הורייך ואחטוף אותך”.

  את החשוד ניתן לראות בתיעודים של מצלמות אבטחה המותקנות על הבית. משטרת סיאטל פרסמה את התיעודים וקראה לציבור לזהות את האיש כדי לסייע בלכידתו.

  סיאטל מלאה בשנים האחרונות בגילויי אנטישמיות -…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות