צור קשר

אודות © אלסק מערכות

אלסק מערכות אבטחה © גאה להוביל את ענף המיגון והאבטחה לבית ולעסק בישראל. שאיפתנו היא להקדים את השוק, להיות תמיד צעד אחד קדימה ולהעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי והמתקדם ביותר טכנולוגית שניתן. שירותינו כוללים יעוץ בשלב תכנון תשתיות האבטחה, החשמל ומערכות גילוי אש, ליווי פרויקטים, שיווק מוצרי אבטחה מהמתקדמים בענף והתקנת מערכות אבטחה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

במהלך שנות פעילותינו בתחום, נתקלנו במקרים רבים של חוסר שביעות רצון לקוחות שנבעה כתוצאה מחוסר הבנה וחוסר ידע בתחום שהיו מסייעים ללקוח בבחירה צרכנית נבונה יותר וביצוע רכישה שתענה על דרישותיו.

אתר זה מספק לך, הצרכן, מידע חינוי אודות ענף האבטחה, לרבות סוגי מערכות תיעוד והקלטה מומלצים, סוגי מצלמות מתקדמים, מערכות גילוי אש – הכל על מנת לסייע לך לבצע סקירת שוק אחראית לבחירה צרכנית נבונה.

בכל שאלה, פנה אלינו במספר: 072-392-4594

כל הזכויות שמורות © 2016 אלסק מערכות.

'אלסק' מקבוצת 'פז סיסטמס' הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה את המערכות המתקדמות והחדשניות בעולם יחד עם שירות מהודר ומקצועי עם מיטב המומחים בתחומים השונים.

צוות 'אלסק' מאמין, כי לא קיים מוצר איכותי, ללא שירות מקצועי.

אנו עוסקים במגוון רחב ביותר של תחומים, בהם תחום אבטחה אלקטרונית, מערכות אזעקה,מצלמות אבטחה, בתים חכמים, רשתות ומיחשוב מתקדם, בקרות כניסה למיניהן, מערכות כריזה, חשמל ועוד.

בכל תחומי עיסוקנו, אנו מקפידים לבדוק, להעמיק ולנתח את המוצרים השונים של החברות השונות, הרבה לפני שאנו מספקים אותם לקהל לקוחותינו, על מנת לדעת בבטחון מלא, כי המוצרים, כמו גם החברות, אכן האמינים, האיכותיים והיציבים ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המומחים שלנו, בעל ידע רב ועתיר נסיון, כל אחד בתחומו, לא רק בבחינת ידע מקצועי לשמו, אלא גם בבחינת תודעת שירות ותמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

'אלסק' מספקת לכל קהל לקוחותיה, תמיכה מלאה מרחוק בחינם.

השקפת עולמנו היא, כי כל לקוח באשר יהיה, הוא אתגר מלהיב בפני עצמו וממילא נשקיע את כל המאמצים, לספק ללקוח את המוצר, השירות, והפתרון המדויק והנכון לו.

נשמח לעמוד לשירותכם.

מי אנחנו ומה אנחנו עושים?

checkיעוץ תשתיות אבטחה מקצועי טרום שיפוץ\בנייה.

checkיעוץ תשתיות חשמל + ביצוע.

checkליווי אישי בפרוייקטים פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד.

checkשיווק מוצרי אבטחה מתקדמים.

checkשירות התקנות מקצועי.

למעבר לגלריית העבודות שלנו, לחץ כאן.

צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "אודות" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן